Ogłoszenie:

Wkładki ortopedyczne Kraków

dodano: 2019.05.31 ważne do: 2019.06.30 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Wkładki ortopedyczne, które dopasowujemy indywidualnie dla każdego pacjenta to dzisiejsze rozwiązanie, jakie pozwala na usuwanie wielu schorzeń oraz dolegliwości bólowych. Wskazaniem do stosowania takich wkładek są w stanie być bóle bioder, kolan, pięt, nawracające odciski i pęcherze czy też inne dolegliwości. Takie wkładki są również zalecane postaciom, jakie uprawiają niezmiernie często intensywną aktywność fizyczną. Dostosowanie wkładek do stopy opiera się o przeprowadzane przez nas badanie komputerowe. To właśnie na jego bazie tworzymy wkładki dla jakiegokolwiek pacjenta oraz to już w ciągu 30 minut. 
Wkładki ortopedyczne, które są realizowane na zamówienie pozwalają leczyć przeróżne kontuzje oraz schorzenia. Pośród nich są: płaskostopie, ostroga piętowa, haluksy, zapalenie ścięgna Achillesa, sztywniejący paluch i inne. Takie wkładki można z powodzeniem nosić na co dzień w dowolnym rodzaju obuwia. Pozwalają one poprawiać defekty stóp, a też usuwać liczne dokuczliwości bólowe. Jako specjaliści posiadamy w tym temacie kolosalną wiedzę oraz doświadczenie, skutkiem tego wykonujemy wysokiej jakości wkładki dla swoich pacjentów. 
Kontakt
Wkładki ortopedyczne Kraków - Body Move Centrum Medyczne
ul. Szlak 12, 31-158 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.