For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Jak dodać ogłoszenie na naszym portalu.

Jak dodać ogłoszenie na naszym portalu.

W pierwszej kolejności należy się zarejestrować na naszym portalu z darmowymi ogłoszeniami, pod tym adresem. Jest to konieczne ze względu na bezpieczeństwo naszych użytkowników i umożliwienie kontaktu z osobami, które wystawiły swoje ogłoszenie. Po zarejestrowaniu się na portalu wystarczy kliknąć link aktywacyjny, który zostaje przesłany na adres wskazany podczas rejestracji.

Dodanie ogłoszenia na naszej stronie jest bardzo proste wystarczy w prawym górnym rogu kliknąć w przycisk dodaj ogłoszenie. Pojawi się nam prosta tabela do wypełnienia.

W pierwszym kroku wpisujemy tytuł ogłoszenia, oraz wybieramy odpowiednią kategorię ogłoszenia, ilustruje to zdjęcie poniżej.

Przechodzimy do kroku drugiego.

W pierwszej kolejności wybieramy informację, czy cena jest do negocjacji, stała, czy może chcemy oddać przedmiot za darmo. Podajemy cenę za przedmiot, oraz dodajemy zdjęcie swoich przedmiotów. Z naszego doświadczenia wynika, że warto dodać chociaż jedno zdjęcie do ogłoszenia, by by zachęcało do kliknięcia w dane ogłoszenie.

Dodatkowo dodajemy swój opis do ogłoszenia, warto by był on dla każdej strony inny z uwagi na wyróżnienie ogłoszenia w wyszukiwarce google.pl.

Na naszym portalu można również dodać link do filmu na youtubie, który wyróżni Wasze ogłoszenie.

Na koniec wystarczy podać swój numer telefonu i miasto w którym chcemy wystawić swoje ogłoszenie.

W przypadku braków np kategorii ogłoszenia, lub coś nie działa prawidłowo warto do nas napisać, wypełniając formularz kontaktowy, który znajduje się pod adresem: https://ochogloszenia.pl/kontakt/ 

Zostaw swój komentarz

Top